l

Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore nostrud exerci tation ulm hedi corper turet suscipit lobortis nisl ut

Recent Posts

    Brak wpisów do wyświetlenia.

Image Alt

Opinie

Polecam Neurorehabilitację w Opolu. Zaangażowanie Pani Małgorzaty bardzo pomaga zmotywować się do ciężkiej pracy. Dobra atmosfera i indywidualne podejście do Pacjenta. Duża wiedza w zakresie pracy ze skoliozą, szeroki wachlarz ćwiczeń. Plus za przypomnienie o nadchodzącej wizycie. Ogrom wiedzy kadry przekłada się na praktykę, dlatego z czystym sumieniem polecam to miejsce.

Martyna Radek

Fantastyczni rehabilitanci, świetni specjaliści, zaangażowani w problem pacjenta. Zawsze uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni. Bardzo dobry kontakt a to za sprawą przesympatycznej pani w rejestracji. Polecam z całego serca

Ochota Teresa

Jak najbardziej polecam Neurorehabilitacje. Fizjoterapeuci z prawdziwego zdarzenia mili, uprzejmi, a przede wszystkim prowadzą terapie, które przynoszą efekty 😉

Joanna Sobkowicz

Firma Neurorehabilitacja M. i G. Bilińscy w Opolu to wyjątkowa firma. Jako pacjent neurologiczny, trudny, o wysokim poziomie uszkodzenia, mam ponad 12 lat doświadczenia współpracy z fizjoterapeutami. Zazwyczaj mam szczęście do naprawdę dobrych - zresztą to była jedna z pierwszych rzeczy, o którą się modliłam zaraz po wypadku:) I w oparciu o moje dotychczasowe doświadczenie mogę stwierdzić, że tu zgromadzono wybitną kadrę. Są niesamowicie mądrzy, z wyobraźnią, świetni profesjonaliści i wyjątkowo przyjaźni dla pacjenta. Gdy rozmawiam z innymi pacjentami i opiekunami pacjentów - także bardzo sobie chwalą tutejszą terapię. Dodatkowym plusem jest świetne zorganizowanie firmy - mogliby prowadzić szkolenia z obsługi klienta ) Bardzo polecam.

Monika Orłowska

Polecamy z całego serca. Oliwka dzięki tym wspaniałym ludziom osiągnęła więcej niż byśmy chcieli. Dajecie nadzieje i wiarę na lepsze jutro. Jesteście nie tylko rehabilitantami ale także przyjaciółmi, którzy walczą z ciepłym uśmiechem, razem z Naszymi dziećmi o przyszłość. Nie mam słów wdzięczności, które by określiły Nasze podziękowania, wszystkim razem i każdemu z osobna. Dziękujemy z całego serca za wasza wytrwałość i determinację. Oliwka wraz z rodziną.

Marzena Nowicka

Rozwiążemy Twój problem. Wiemy jak Ci pomóc. Umów pierwszą wizytę +48 720 535 535