l

Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore nostrud exerci tation ulm hedi corper turet suscipit lobortis nisl ut

Recent Posts

    Brak wpisów do wyświetlenia.

Image Alt

Pierwsza wizyta

Ponieważ wiemy jak ważna jest pierwsza wizyta, chcemy ułatwić przygotowanie się do niej. Tak aby odbyła się ona w określonych warunkach co zapewni poczucie bezpieczeństwa pacjentowi, a nam fizjoterapeutom możliwość przeprowadzenia badania.

Jak najlepiej przygotować się na pierwszą wizytę?

Czekamy na Ciebie?

Krok 1:

umów się na wizytę w pasującym dla ciebie  terminie, tak żeby nie odbywała się ona w pośpiechu.

Krok 2:

przygotuj i zabierz ze sobą potrzebną dokumentacje medyczną : historie choroby ,wyniki badań, zdjęcia RTG, Rezonans Magnetyczny, badanie usg i inne dokumenty które mogą ułatwić określenie stanu zdrowia.
To ważne – Zapisz pytania na kartce jakie chciałbyś zadać podczas konsultacji.

Krok 3:

ubierz się w luźny nie krępujący ruchów strój . W przypadku dzieci i badania postawy ciała u dziewczynek  ubierz dziecku stanik/ top sportowy  – tak abyś podczas badania dziecko czuło się komfortowo. Ale uwaga top nie może zasłaniać dużej części kręgosłupa.

Krok 4:

Przyjdź na wizytę 10 minut wcześniej, tak aby odbyła się ona w spokojnych warunkach. Szczególnie ważne jest to przy pierwszej wizycie dzieci- ponieważ muszą się one często oswoić z nowym miejscem.

Krok 5:

Pierwsza wizyta odbywa się na zasadzie konsultacji fizjoterapeutycznej– dlatego będziemy potrzebować wcześniejszą dokumentację medyczną do wglądu (jeśli oczywiście posądzasz) , tak aby móc jak najlepiej ocenić aktualny stan pacjenta, przeprowadzić testy, ustalić cel i plan terapii.

Podczas pierwszej wizyty zazwyczaj dokonujemy oceny pacjenta dajemy ogólne zaleceniacelowa terapia odbywa się już na kolejnych spotkaniach.

Krok 6:

Po pierwszej wizycie pamiętaj aby umówić się na kolejne spotkanie tak aby termin był odpowiedni dla ciebie, a rehabilitacja mogła przebiegać w zaplanowanych odstępach.

Masz pytania? Chcesz zarezerwować wizytę?

Kontakt telefoniczny +48 720 535 535
Email: kontakt@neurorehabilitacjaopole.pl
Adres: ul. Samborska 15 Opole