l

Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore nostrud exerci tation ulm hedi corper turet suscipit lobortis nisl ut

Recent Posts

    Brak wpisów do wyświetlenia.

Image Alt

Rehabilitacja w domu pacjenta

Świadczymy również usługi związane z rehabilitacja w domu pacjenta, jeśli jego stan zdrowia nie pozwala aby dojechać do na do ośrodka.

Rozumiemy, że różne okoliczności życiowe naszych pacjentów wymagają elastycznego podejścia, dlatego oferujemy profesjonalne usługi rehabilitacyjne z dojazdem do domu. Terapia w domu pacjenta stanowi niezwykle ważny element oferty naszego ośrodka Neurorehabilitacji w Opolu.

Rehabilitacja z dojazdem do domu w Opolu – kiedy warto rozważyć?

Rehabilitacja z dojazdem do domu jest szczególnie wskazana dla osób, które z różnych przyczyn zdrowotnych mają ograniczoną możliwość dojazdu do ośrodka, w tym dla osób po przebytych urazach, operacjach, w trakcie rekonwalescencji oraz osób starszych czy dla pacjentów z chorobami neurologicznymi. Usługa ta jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które preferują terapię w komfortowych warunkach domowych.

Rehabilitacja w domu pacjenta prywatnie w Opolu – zapytaj o cennik i usługi

Oferujemy szeroki zakres usług rehabilitacyjnych z dojazdem do domu w Opolu oraz w pobliżu miasta Opola. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach oraz o cenniku, zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem. Dostosujemy ofertę do indywidualnych potrzeb, zapewniając profesjonalną, specjalistyczną opiekę i wsparcie.
Pytaj też o turnusy rehabilitacyjne w Opolu.

Prywatna rehabilitacja w domu – jakie ma zalety?

Warto mieć na uwadze, że rehabilitacja w domu oferuje wiele zalet, takich jak wygoda, oszczędność czasu i możliwość przeprowadzenia terapii w dobrze znanym i bezpiecznym środowisku pacjenta. Ponadto, terapia w domu pozwala na indywidualne dostosowanie programu rehabilitacyjnego do codziennego środowiska osoby chorej, co może przyspieszyć proces powrotu do zdrowia.

Rehabilitacja osób starszych w domu – pomoc w podeszłym wieku

Dla osób starszych, które często borykają się z wieloma dolegliwościami i mają ograniczoną mobilność, rehabilitacja w domu jest szczególnie ważna. Dostosowane do ich potrzeb i możliwości ćwiczenia mogą znacznie poprawić jakość życia, zwiększyć samodzielność oraz pomóc w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia.

Rehabilitant do domu – dojeżdżamy w Opole

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej rehabilitacji w domu w Opolu, nie wahaj się skontaktować z naszym ośrodkiem. Nasi doświadczeni rehabilitanci są gotowi dojechać do Ciebie i zapewnić wsparcie niezbędne do osiągnięcia najlepszych możliwych wyników terapii.

Na czym polega rehabilitacja w domu?

Rehabilitacja w domu pacjenta polega na ocenieniu stanu pacjenta na pierwszej wizycie konsultacyjnej (więcej w cenniku) , zaplanowaniu procesu rehabilitacji oraz ustaleniu wspólnych celów terapeutycznych, ale przede wszystkim na dostarczeniu profesjonalnych usług terapeutycznych bezpośrednio w miejscu zamieszkania pacjenta. Podczas takich wizyt, fizjoterapeuta przeprowadza indywidualnie dostosowany program terapeutyczny, który może obejmować różne metody leczenia, w tym ćwiczenia ruchowe, terapię manualną, masaż czy kinezyterapię czy też fizykoterapię (dysponujemy przewoźnym sprzętem fizykoterapeutycznym jak: pole magnetyczne, laser, ultradźwięki oraz zabiegi prądowe). Wszystko to odbywa się w komfortowych warunkach domowych pacjenta, co często sprzyja lepszemu zaangażowaniu w proces leczenia i szybszej poprawie stanu zdrowia.

Ile trwa rehabilitacja domowa?

Czas trwania rehabilitacji domowej jest bardzo indywidualny i zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj i stopień zaawansowania schorzenia, cel terapii, jak również ogólny stan zdrowia i możliwości oraz postępy pacjenta. Zazwyczaj sesja terapeutyczna trwa około 45 minut, jednak cały program rehabilitacyjny może być realizowany przez kilka tygodni, miesięcy, a nawet dłużej, w zależności od potrzeb i rekomendacji specjalisty.

Ile kosztuje 1 godzina rehabilitacji w domu?

Cena za godzinę rehabilitacji w domu może różnić się w zależności od ośrodka, typu świadczonych usług oraz kwalifikacji i doświadczenia fizjoterapeuty. Aby uzyskać szczegółowe informacje o cenniku, najlepiej jest bezpośrednio skontaktować się z ośrodkiem lub odwiedzić jego stronę internetową. Warto również zaznaczyć, że niektóre ośrodki oferują pakiety terapeutyczne lub zniżki dla stałych klientów, co może być korzystniejszą opcją dla osób potrzebujących długoterminowej rehabilitacji.

Masz pytania? Chcesz zarezerwować wizytę?

Kontakt telefoniczny +48 720 535 535
Email: kontakt@neurorehabilitacjaopole.pl
Adres: ul. Samborska 15 Opole