l

Ut wisi enim ad minim veniam, quis laore nostrud exerci tation ulm hedi corper turet suscipit lobortis nisl ut

Recent Posts

    Brak wpisów do wyświetlenia.

Image Alt

Ćwiczenia na wadę postawy

Ćwiczenia na płaskostopie? Odstające łopatki? Sprawdź nas

To bardzo ważne, aby wnikliwie obserwować swoje dziecko pod kątem różnych nieprawidłowości i reagować, kiedy pojawi się coś niepokojącego. Już w przypadku pierwszych sygnałów wskazujących na wady postawy, warto udać się z dzieckiem do specjalisty i po usłyszeniu diagnozy wprowadzić odpowiednią terapią. Rozumiemy, jak ważne są odpowiednio dobrane ćwiczenia na wadę postawy, kiedy zależy nam nam na prawidłowym rozwoju dziecka. Właśnie dlatego w naszej ofercie znaleźć można zajęcia z fizjoterapeutą, który opracuje program dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta. Wiemy, jak prawidłowo rozpoznać poszczególne problemy i jesteśmy w stanie zaproponować spersonalizowany program ćwiczeń na płaskostopie, koślawość kolan czy wystające łopatki. Konsekwentnie trzymając się planu terapii, można sprawić, że dziecko osiągnie cele, które zostały mu postawione i uniknie przykrych konsekwencji wad postawy w życiu dorosłym. Warto odnotować, że pracujemy także z pełnoletnimi pacjentami i dla nich również przygotowujemy odpowiednio skrojony pakiet ćwiczeń.

Poznaj ćwiczenia na wadę postawy – nasi fizjoterapeuci czekają

Bez względu na wiek, pacjent oczekuje od fizjoterapeuty zrozumienia swoich potrzeb oraz ćwiczeń na wadę postawy, które poziomem trudności będą dostosowane do jego możliwości. Nasi specjaliści są nie tylko kompetentni, ale również pełni empatii. Dzięki temu nie sprawia im problemu ani praca z dziećmi, ani prowadzenie dorosłego pacjenta. Chętnie biorą także udział w kursach i doszkalają się, aby na każdym etapie rehabilitacji jeszcze lepiej móc wypełnić swoje zadania. Duże doświadczenie oraz wciąż aktualizowana wiedza pozwalają wykonać kompleksowe badanie, ocenić wady postawy i skomponować program ćwiczeń na płaskostopie, odstające łopatki czy koślawe stopy, a także wiele innych schorzeń. Zajmujemy się także gimnastyką korekcyjną dla chorych na skoliozę.

Ćwiczenia na skoliozę – sprawdź naszą ofertę.

Zapraszamy na konsultację podczas której pomożemy wybrać najlepszą ścieżkę terapeutyczną dla malucha lub dorosłego. Czekamy na kontakt!

Masz pytania? Chcesz zarezerwować wizytę?

Kontakt telefoniczny +48 720 535 535
Email: kontakt@neurorehabilitacjaopole.pl
Adres: ul. Samborska 15 Opole